rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Stare Babice
1 890 000 zł 285 m2 6 632 zł/m2

Dom na sprzedaż Stare Babice

Stare Babice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994
D-86507-4 | 2026-03-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994

Wyjątkowa rezydencja w Klaudynie przestrzeń, funkcjonalność i spokój Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 285 m z dodatkowym garażem 45...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
1 690 000 zł 220 m2 7 682 zł/m2

NOWOCZESNY I ENERGOOSZCZĘDNY !!!

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2017
D-85966-4 | 2025-09-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2017

Nowoczesny i energooszczędny dom komfort w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni ok. 220 m,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Bieniewice
1 495 000 zł 164 m2 9 061 zł/m2

Dom na sprzedaż Bieniewice

Bieniewice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
D-85864-4 | 2025-08-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Nowoczesny dom parterowy z garażem dwustanowiskowym w spokojnej okolicy stan deweloperski Na sprzedaż przestronny, parterowy dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Bieniewice
1 495 000 zł 164 m2 9 061 zł/m2

Dom na sprzedaż Bieniewice

Bieniewice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
D-85728-4 | 2025-06-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
895 000 zł 121 m2 7 392 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-90847-6 | 2025-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

NOWOCZESNE SEGMENTY W CENTRUM BŁONIA, OSIEDLE ZAMKNIĘTE Oferujemy na sprzedaż nowoczesne lokale mieszkalne w kameralnym, zamkniętym osiedlu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
1 690 000 zł 220 m2 7 682 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2017
D-85274-4 | 2025-02-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2017

Nowoczesny, energooszczędny dom komfort i wygoda w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny, nowy dom o powierzchni ok. 220 m,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Bieniewice
1 495 000 zł 164 m2 9 061 zł/m2

Dom na sprzedaż Bieniewice

Bieniewice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
D-85102-4 | 2024-12-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny z przestronnym dwustanowiskowym garażem, który czeka na swojego nowego właściciela. Dom w...

kontakt zobacz ofertę